Prokord Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 1.0m 1m. LC LC OS1
Prokord Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 1.0m 1m. LC LC OS1
Prokord Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 1.0m 1m. LC LC OS1
Prokord Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 1.0m 1m. LC LC OS1

Prokord Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 1.0m 1m. LC LC OS1

177 kr.
Forsendelse fra 69 kr.
Kan sendes omgående (+100 på lager)
Prokord varenummer OS1-LCLC-1
Dustin varenummer 5011177969

Datablad

  • Stik 1
    LC
  • Stik 2
    LC
  • Fiberoptisk type
    OS1
  • Forbindelsespoleringstype
    UPC
  • Kernediameter
    9 µm
  • Beklædning diameter
    125 µm
  • Fibertilstandsstruktur
    Enkeltilstand
  • Produktfarve
    Gul

Egenskaber

  • OS1
  • LC-LC
  • 9/125
  • DUPLEX
  • Single mode
  • 1.0M

Prokord fiberkabel Halogenfrit (LSZH) single mode-fiberkabel med klassificering OS1 LC-LC Duplex. Kabeldimension: 9/125µm

Prokord, de rette kabler, når du skal bruge dem. Prokord har et bredt udvalg af populære og prisbillige kabler, så du kan arbejde så effektivt som muligt. Du kan være sikker på, at du har fået et produkt, der er nøje udvalgt og testet.

Prokord

Prokord

Arbejd mere effektivt med de rigtige installationsprodukter

Prokord sørger for, at du kan arbejde mere effektivt med et bredt udvalg af installationsprodukter. Ud over kabler finder du i dette sortiment også adaptere, skriveborde, dockingstationer og forskellige vægbeslag. Prokords produkter er udviklet med dig i fokus og med din pengepung i tankerne.

Se mere fra Prokord

Specifikationer Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 1.0m

Overskrift

Fabrikant

Funktioner

Kabellængde
1 m.
Stik 1
LC
Stik 2
LC
Stik 1 køn
Hanstik
Stik 2 køn
Hanstik
Fiberoptisk type
OS1
Forbindelsespoleringstype
UPC
Kernediameter
9 µm
Beklædning diameter
125 µm
Fibertilstandsstruktur
Enkeltilstand
Produktfarve
Gul
Materiale for kapper
Lav røg ingen halogen (LSZH)

Logistik data

Harmoniseret systemkode (HS)
85447000
Der er ikke noget tilbehør til dette produkt.

Dokumenter Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 1.0m

Andre kunder så også