Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 10.0M LC/UPC LC/UPC OM3 10m
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 10.0M LC/UPC LC/UPC OM3 10m
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 10.0M LC/UPC LC/UPC OM3 10m
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 10.0M LC/UPC LC/UPC OM3 10m

Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 10.0M LC/UPC LC/UPC OM3 10m

306 kr.
Forsendelse fra 69 kr.
Kan sendes omgående (+100 på lager)
Prokord varenummer OM3-LCLC-10
Dustin varenummer 5011177935

Datablad

  • Højre forbindelsestype
    LC/UPC
  • Venstre forbindelsestype
    LC/UPC
  • Diameter af kore / belægning
    50 / 125 my
  • Overensstemmelsesstandarder
    OM3
  • Længde
    10 m

Egenskaber

  • OM3
  • LC-LC
  • 50/125
  • DUPLEX
  • Multimode
  • 0.5M

Prokord fiberkabel Halogenfrit (LSZH) multimode-fiberkabel med klassificering OM3 LC-LC Duplex. Kabeldimension: 50/125µm

Prokord, de rette kabler, når du skal bruge dem. Prokord har et bredt udvalg af populære og prisbillige kabler, så du kan arbejde så effektivt som muligt. Du kan være sikker på, at du har fået et produkt, der er nøje udvalgt og testet.

Prokord

Prokord

Arbejd mere effektivt med de rigtige installationsprodukter

Prokord sørger for, at du kan arbejde mere effektivt med et bredt udvalg af installationsprodukter. Ud over kabler finder du i dette sortiment også adaptere, skriveborde, dockingstationer og forskellige vægbeslag. Prokords produkter er udviklet med dig i fokus og med din pengepung i tankerne.

Se mere fra Prokord

Specifikationer Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 10.0M

Overskrift

Fabrikant

Kabel

Teknologi
Fiberoptik
Fiberoptiktype
Multimodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Venstre forbindelsestype
LC/UPC
Han/hun venstre forbindelse
Han
Antal af venstre forbindelser
2
Højre forbindelsestype
LC/UPC
Han/hun højre forbindelse
Han
Antal af højre forbindelser
2
Diameter af kore / belægning
50 / 125 my
Overensstemmelsesstandarder
OM3

Mål og vægt

Længde
10 m

Service & Support

Type
2 års garanti
Der er ikke noget tilbehør til dette produkt.

Dokumenter Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 10.0M

Andre kunder så også