Zyxel SFP10G-LR

2 595 kr Ekskl. moms 77 kr. pr. måned (Leasing 36 måneder)
  • Lagerstatus: Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010882532
  • Prod. varenr.
  • SFP10G-LR-ZZ0101F

Datablad

Overskrift
Producent ZyXEL Communications
Antal pakker 1
Model SFP10G-LR
Produktserie ZyXEL
Ekspansion / Konnektivitet
Tilslutninger 1 x Ethernet 10GBase-LR - LC single mode x 2
Generelt
Formfaktor Indstiksmodul
Netværkstype SFP+ transceiver modul
Enhedstype SFP+ transceiver module
Netværk og Kommunikation
Tilslutningsteknologi Kabling
Dataforbindelsesprotokol 10 Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed 10000 Mbps
Netværksfunktioner Hot swap module replacement, Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
Network & Communication
Data Link Protocol 10 Gigabit Ethernet
Miljøparametre
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. driftstemperatur 70 °C
Mål og vægt
Ydermål bredde 1.48 cm
Ydermål dybde 5.65 cm
Ydermål højde 1.185 cm
Vægt 0.02 kg
Netværk
Kabeltype Ethernet 10GBase-LR
General
Form Factor Plug-in module
Service & Support
Service og Support 5 års garanti