img

Cisco Meraki 10g Base Sr Multi-mode

5 695 kr 177 krpr. måned (Delbetaling 36 måneder)
  • Lagerstatus: Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010877831
  • Prod. varenr.
  • MA-SFP-10GB-SR

Produktinformation

Bemærk! Dette produkt kræver en licens. Se venligst tilbehør.

Datablad

Overskrift
Producent Cisco Meraki
Antal pakker 1
Produktserie Cisco Meraki
Generelt
Netværk / Formfaktor Indstiksmodul
Netværk / Type SFP+ transceiver modul
General
Device Type SFP+ transceiver module
Form Factor Plug-in module
Expansion / Connectivity
Interfaces 1 x Ethernet 10GBase-SR
Netværk og Kommunikation
Tilslutningsteknologi Kabling
Dataforbindelsesprotokol 10 Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed 10000 Mbps
Network & Communication
Data Link Protocol 10 Gigabit Ethernet
Netværk
Kabeltype Ethernet 10GBase-SR