Hej! Du bruger en gammel browser. Hvis du vil bruge alle funktionerne på vores websted, anbefaler vi, at du besøger os med en anden browser, f.eks. Google Chrome eller Microsoft Edge.

Cisco SFP+ transceiver modul 10 Gigabit Ethernet

CiscoSFP+ transceiver modul 10 Gigabit Ethernet

6.095 kr.
Forsendelse fra 69 kr.
Leasing fra 189 kr./mån. i 36 måneder
Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
Lignende produkter
Cisco varenummer SFP-10G-LRM=
Dustin varenummer 5010630313

Datablad

  • Fabrikant
  • Netværkskabeltype
    SFP+ transceiver modul
  • Dataforbindelsesprotokol
    10 Gigabit Ethernet
  • Kompatible åbninger
    1 x SFP+
  • Venstre forbindelsestype
    LC/PC
Produktet mangler beskrivelse.

Specifikationer SFP+ transceiver modul

Generelt

Fabrikant
Produktlinje
Antal pakker
1
Netværkskabeltype
SFP+ transceiver modul

Kabel

Venstre forbindelsestype
LC/PC

SFP-modul

Model
Indstiksmodul
Kompatible åbninger
1 x SFP+
Forbindelsesteknologi
Kabling
Kabeltype
Ethernet 10GBase-LRM
Maks. overføringsafstand
300 m
Overensstemmelsesstandarder
IEC 60825-1; Laser Class 1, IEEE 802.3ae
Overliggende produktdata
FE: Cisco - switch; FG: Cisco - control processor; FH: Cisco - expansion module

Netværk

Dataforbindelsesprotokol
10 Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed
10 Gbps
Optisk bølgelængde
1310 nm

Hardwarespecifikation

Interface
1 x Ethernet 10GBase-LRM - LC/PC x 2
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. driftstemperatur
70 °C

Dimensioner og vægt

Bredde
1.3 cm
Dybde
5.7 cm
Højde
0.9 cm
Vægt
75 g

Garanti

Type
90 dages garanti
Service & Support
Begrænset garanti - 90 dage
Der er ikke noget tilbehør til dette produkt.

Andre kunder så også