img

Zyxel SFP-SX-D

  • Lagerstatus: Findes på lager, klar til at blive sendt. 2 på lager
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010545891
  • Prod. varenr.
  • 91-010-204001B

Datablad

Overskrift
Producent ZyXEL Communications
Antal pakker 1
Model SFP-SX-D
Produktserie ZyXEL
Ekspansion / Konnektivitet
Tilslutninger 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode
Generelt
Formfaktor Indstiksmodul
Netværkstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver module
Netværk og Kommunikation
Tilslutningsteknologi Kabling
Dataforbindelsesprotokol Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed 1000 Mbps
Netværksfunktioner Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
Network & Communication
Data Link Protocol Gigabit Ethernet
Netværk
Kabeltype Ethernet 1000Base-SX
General
Form Factor Plug-in module
Service & Support
Service og Support 5 års garanti