aI arrow-down-small arrow-down arrow-left-corner arrow-left-small arrow-left arrow-right-corner arrow-right-small arrow-right arrow-up-small arrow-up awards badge-employee bag button-click-2 button-click calendar-check calendar carrot cart-clock check-box check circle clock close cloud-2 cloud-safe clouds-download clouds-upload code coffee compact compare computer connect-network contact-user contact conversation credit-card delivery-2 delivery desk diploma doc docs document-license download easy-workplace education email-recieve email-send email equality event-micro fabric folder food gallery gaming gift globen graph hamburger headphones heart heart home idea image info-attention it key kitchen knowledge label laptop leaf list location log-in log-out lounge-zone man-woman market meeting-2 meeting meetings microsoft-365 minus mouse network-wifi-2 network-wifi network office-2 office-3 office-4 office pen phone plus popover-arrow popover-edge-arrow presentation printer question report-doc report-numbers report-stats screen search security-2 security seminar-micro-2 seminar-micro server service services settings shopping-cart-2 shopping-cart-3 shopping-cart-4 shopping-cart-5 shopping-cart silent skip-left skip-right solution sound speech-bubble-2 speech-bubble star statistic-2 statistic stop storage switch-account tea-1 tea-2 time-ongoing tomato trash-bin travel upload user-minus user-plus user video-elearnings video-play-button weather-activitet workplace zoom-in zoom-out
Cisco SFP+ transceiver modul 10 Gigabit Ethernet

Cisco SFP+ transceiver modul 10 Gigabit Ethernet

3.495 kr.
Ekskl. moms
Forsendelse fra 69 kr.
Leasing fra 108 kr./mån. i 36 måneder
Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
Begrænset antal:
Cisco varenummer SFP-10G-SR=
Dustin varenummer 5010483408

Datablad

  • Fabrikant
    Cisco
  • Netværkskabeltype
    SFP+ transceiver modul
  • Dataforbindelsesprotokol
    10 Gigabit Ethernet
  • Kompatible åbninger
    1 x SFP+
  • Venstre forbindelsestype
    LC/PC multimodus

Hvor er specifikationen, tilbehøret og anmeldelserne?

Vi har flyttet lidt rundt på tingene. Specifikationen, tilbehøret og anmeldelserne finder du fremover under vores faner lidt længere oppe.

Specifikationer SFP+ transceiver modul

Generelt

Fabrikant
Cisco
Produktlinje
Cisco
Antal pakker
1
Netværkskabeltype
SFP+ transceiver modul

Kabel

Venstre forbindelsestype
LC/PC multimodus

SFP-modul

Model
Indstiksmodul
Kompatible åbninger
1 x SFP+
Forbindelsesteknologi
Kabling
Kabeltype
Ethernet 10GBase-SR
Maks. overføringsafstand
300 m
Overensstemmelsesstandarder
IEEE 802.3ae
Overliggende produktdata
FE: Cisco - switch, FE: NULL - NULL, FE: NULL - switch, FG: Cisco - control processor, FH: Cisco - expansion module

Netværk

Dataforbindelsesprotokol
10 Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed
10 Gbps
Optisk bølgelængde
850 nm

Hardwarespecifikation

Interface
1 x Ethernet 10GBase-SR - LC/PC multi-mode x 2
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. driftstemperatur
70 °C

Dimensioner og vægt

Bredde
1.3 cm
Dybde
5.7 cm
Højde
0.9 cm
Vægt
75 g

Garanti

Type
90 dages garanti
Service & Support
Begrænset garanti - 90 dage
Der er ikke noget tilbehør til dette produkt.

Andre kunder så også