img

Microconnect Optisk Fiberkabel

LC LC Duplex Singlemodus 9/125

  • Lagerstatus: Forventet på lager: 25-09-2017
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010310216
  • Prod. varenr.
  • FIB441002

Datablad

Generelt
Kontakttype venstre LC
Kontakttype højre LC
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptiktype Singlemodus
Version OS2
Cladding 9/125
Slibningstype venstre side UPC
Slibningstype højre side UPC
Type til venstrekontakt Han
Type til højrekontakt Han
Farve
Farve Gul
Mål og vægt
Længde 2 m
Service & Support
Service og Support 25 års garanti