Microconnect Optisk fiberkabel LC/UPC LC/UPC OS1 1m

MicroconnectOptisk fiberkabelLC/UPC LC/UPC OS1 1m

229 kr.
Forsendelse fra 69 kr.

Længde: 1 m

Kan sendes inden for 48 timer
Microconnect varenummer FIB441001
Dustin varenummer 5010310195

Datablad

  • Højre forbindelsestype
    LC/UPC
  • Venstre forbindelsestype
    LC/UPC
  • Diameter af kore / belægning
    9 / 125 micron
  • Overensstemmelsesstandarder
    OS1
  • Længde
    1 m
Produktet mangler beskrivelse.

Specifikationer Optisk fiberkabel

Overskrift

Fabrikant
MicroConnect

Kabel

Teknologi
Fiberoptik
Fiberoptiktype
Singlemodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Venstre forbindelsestype
LC/UPC
Han/hun venstre forbindelse
Han
Antal af venstre forbindelser
2
Højre forbindelsestype
LC/UPC
Han/hun højre forbindelse
Han
Antal af højre forbindelser
2
Diameter af kore / belægning
9 / 125 micron
Overensstemmelsesstandarder
OS1

Diverse

Farve
Gul

Mål og vægt

Længde
1 m

Service & Support

Type
25 års garanti
Der er ikke noget tilbehør til dette produkt.

Andre kunder så også