Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet
Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet
Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet
Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet
Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet
Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet

CiscoMGBLH1Gigabit Ethernet

1.795 kr.
Forsendelse fra 69 kr.
Kan sendes inden for 48 timer
Cisco varenummer MGBLH1
Dustin varenummer 5010097956

Datablad

  • Fabrikant
  • Netværkskabeltype
    SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Dataforbindelsesprotokol
    Gigabit Ethernet
  • Kompatible åbninger
    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Venstre forbindelsestype
    LC
Produktet mangler beskrivelse.

Specifikationer MGBLH1

Generelt

Fabrikant
Produktlinje
Cisco Small Business
Model
MGBLH1
Antal pakker
1
Netværkskabeltype
SFP (mini-GBIC) transceiver modul

Kabel

Venstre forbindelsestype
LC

SFP-modul

Model
Indstiksmodul
Kompatible åbninger
1 x SFP (mini-GBIC)
Forbindelsesteknologi
Kabling
Kabeltype
Ethernet 1000Base-LH
Maks. overføringsafstand
40,000 m

Netværk

Dataforbindelsesprotokol
Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed
1 Gbps
Optisk bølgelængde
1310 nm

Hardwarespecifikation

Interface
1 x Ethernet 1000Base-LH - LC x 2
Der er ikke noget tilbehør til dette produkt.

Dokumenter MGBLH1

Andre kunder så også