Deltaco Netværkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 8m
Deltaco Netværkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 8m
Deltaco Netværkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 8m
Deltaco Netværkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 8m

Deltaco Netværkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 8m

199 kr.
Forsendelse fra 69 kr.
Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
Deltaco varenummer LCLC-8S-SI
Dustin varenummer 5011105857

Datablad

  • Højre forbindelsestype
    LC/UPC
  • Venstre forbindelsestype
    LC/UPC
  • Diameter af kore / belægning
    9 / 125 micron
  • Overensstemmelsesstandarder
    OS2
  • Længde
    8 m
Produktet mangler beskrivelse.

Specifikationer Netværkskabel

Overskrift

Fabrikant
Deltaco

Kabel

Teknologi
Fiberoptik
Fiberoptiktype
Singlemodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Venstre forbindelsestype
LC/UPC
Han/hun venstre forbindelse
Han
Antal af venstre forbindelser
1
Højre forbindelsestype
LC/UPC
Han/hun højre forbindelse
Han
Antal af højre forbindelser
1
Diameter af kore / belægning
9 / 125 micron
Overensstemmelsesstandarder
OS2

Diverse

Farve
Gul

Mål og vægt

Længde
8 m
Der er ikke noget tilbehør til dette produkt.