Aruba Aruba 10 Gigabit Ethernet

Aruba Aruba 10 Gigabit Ethernet

3.695 kr.
Forsendelse fra 69 kr.
Leasing fra 116 kr./mån. i 36 måneder
Kan sendes omgående (2 på lager)
Aruba varenummer J9150D
Dustin varenummer 5011076210

Datablad

  • Netværkskabeltype
    SFP+ transceiver modul
  • Dataforbindelsesprotokol
    10 Gigabit Ethernet
  • Venstre forbindelsestype
    SFP+
  • Højre forbindelsestype
    LC multimodus
Produktet mangler beskrivelse.

Specifikationer Aruba

Generelt

Fabrikant
Hewlett Packard Enterprise
Produktlinje
Antal pakker
1
Netværkskabeltype
SFP+ transceiver modul

Kabel

Venstre forbindelsestype
SFP+
Højre forbindelsestype
LC multimodus

SFP-modul

Model
Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi
Kabling
Kabeltype
Ethernet 10GBase-SR
Maks. overføringsafstand
300 m
Overensstemmelsesstandarder
OM3

Netværk

Dataforbindelsesprotokol
10 Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed
10 Gbps

Hardwarespecifikation

Interface
1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multi-mode
Der er ikke noget tilbehør til dette produkt.

Andre kunder så også