img

HPE Aruba

Gigabit Ethernet

1 195 kr Ekskl. moms
  • Lagerstatus: Kan sendes omgående 27 på lager
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5011072565
  • Prod. varenr.
  • J4859D

Datablad

Fabrikant Hewlett Packard Enterprise
Produktlinje Aruba
Antal pakker 1
Netværkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Venstre forbindelsestype LC enkelttilstand
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype Ethernet 1000Base-LX
Maks. overføringsafstand 10000 m
Dataforbindelsesprotokol Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed 1 Gbps
Interface 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode
Bredde 1.5 cm
Dybde 5.3 cm
Højde 1.3 cm
Vægt 20 g