TP-Link TL-SM311LM Gigabit Ethernet

TP-LinkTL-SM311LMGigabit Ethernet

155 kr.
Forsendelse fra 69 kr.
Kan sendes omgående (12 på lager)
TP-Link varenummer TL-SM311LM
Dustin varenummer 5010968219

Datablad

  • Fabrikant
    TP-LINK
  • Netværkskabeltype
    SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Dataforbindelsesprotokol
    Gigabit Ethernet
  • Kompatible åbninger
    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Venstre forbindelsestype
    LC multimodus
Produktet mangler beskrivelse.

Specifikationer TL-SM311LM

Generelt

Fabrikant
TP-LINK
Produktlinje
TP-LINK
Model
TL-SM311LM
Antal pakker
1
Netværkskabeltype
SFP (mini-GBIC) transceiver modul

Kabel

Venstre forbindelsestype
LC multimodus

SFP-modul

Model
Indstiksmodul
Kompatible åbninger
1 x SFP (mini-GBIC)
Forbindelsesteknologi
Kabling
Kabeltype
Ethernet 1000Base-SX
Maks. overføringsafstand
550 m
Egenskaber
Komplet duplex ydeevne
Overensstemmelsesstandarder
FCC, Plug and Play, IEEE 802.3z

Netværk

Dataforbindelsesprotokol
Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed
1 Gbps
Optisk bølgelængde
850 nm

Hardwarespecifikation

Interface
1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Statusindikatorer
Status
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. driftstemperatur
70 °C
Fugtighedsgrad ved brug
10 - 90%
Der er ikke noget tilbehør til dette produkt.

Dokumenter TL-SM311LM

PDF-dokument

Andre kunder så også