Dell Sfp+ Transceiver Modul 10 Gigabit Ethernet
Dell Sfp+ Transceiver Modul 10 Gigabit Ethernet
Dell Sfp+ Transceiver Modul 10 Gigabit Ethernet
Dell Sfp+ Transceiver Modul 10 Gigabit Ethernet

DellSfp+ Transceiver Modul10 Gigabit Ethernet

4.995 kr.
Forsendelse fra 69 kr.
Leasing fra 155 kr./mån. i 36 måneder
Kan sendes inden for 48 timer
Dell varenummer 407-BBOP
Dustin varenummer 5010880187

Datablad

  • Fabrikant
  • Netværkskabeltype
    SFP+ transceiver modul
  • Dataforbindelsesprotokol
    10 Gigabit Ethernet
Produktet mangler beskrivelse.

Specifikationer Sfp+ Transceiver Modul

Generelt

Fabrikant
Produktlinje
Antal pakker
1
Netværkskabeltype
SFP+ transceiver modul

SFP-modul

Model
Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi
Kabling
Kabeltype
Ethernet 10GBase-LR
Maks. overføringsafstand
10,000 m

Netværk

Dataforbindelsesprotokol
10 Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed
10 Gbps
Optisk bølgelængde
1310 nm

Hardwarespecifikation

Interface
1 x Ethernet 10GBase-LR
Der er ikke noget tilbehør til dette produkt.

Andre kunder så også