img
img

Dell Sfp+ Transceiver Modul

10 Gigabit Ethernet

3 795 kr Ekskl. moms 118 kr. pr. måned (Leasing 36 måneder)
  • Lagerstatus: Leveres inden for 2-4 dage.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010880187
  • Prod. varenr.
  • 407-BBOP

Datablad

Fabrikant Dell
Produktlinje Dell
Antal pakker 1
Netværkskabeltype SFP+ transceiver modul
Model Indstiksmodul
Interface 1 x Ethernet 10GBase-LR
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype Ethernet 10GBase-LR
Maks. overføringsafstand 10000 m
Dataforbindelsesprotokol 10 Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Optisk bølgelængde 1310 nm