Udvidet telefontid under Black Friday-weekenden: fredag 8.30-16 og 16.30-21, lørdag og søndag 10-15

img

Direktronik Optisk fiberkabel

SC LC Duplex Singlemodus 9/125

  • Lagerstatus: Findes på lager, klar til at blive sendt. +10 på lager
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010672581
  • Prod. varenr.
  • 17-0016

Datablad

Generelt
Kontakttype venstre SC
Kontakttype højre LC
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptiktype Singlemodus
Version OM1
Cladding 9/125
Slibningstype venstre side UPC
Slibningstype højre side UPC
Type til venstrekontakt Han
Type til højrekontakt Han
Farve
Farve Gul
Mål og vægt
Længde 2 m
Service & Support
Service og Support 25 års garanti