Microconnect Optisk fiberkabel LC/UPC LC/UPC OM4 1m
Microconnect Optisk fiberkabel LC/UPC LC/UPC OM4 1m
Microconnect Optisk fiberkabel LC/UPC LC/UPC OM4 1m
Microconnect Optisk fiberkabel LC/UPC LC/UPC OM4 1m

Microconnect Optisk fiberkabel LC/UPC LC/UPC OM4 1m

239 kr.
Forsendelse fra 69 kr.
Kan sendes inden for 48 timer
Microconnect varenummer FIB440401P
Dustin varenummer 5010638880

Datablad

  • Højre forbindelsestype
    LC/UPC
  • Venstre forbindelsestype
    LC/UPC
  • Diameter af kore / belægning
    50 / 125 my
  • Overensstemmelsesstandarder
    OM4
  • Længde
    1 m
Produktet mangler beskrivelse.
Microconnect

Microconnect

Bag mærket MicroConnect finder vi EET Europarts, som er en af Europas førende distributører af computertilbehør, forskellige kabler samt andet ekstraudstyr til computere og mobiltelefoner. MicroConnect fremstiller alle tænkelige kabeltyper, så uanset om du skal bruge et netværkskabel, HDMI-kabel eller USB-kabel, har MicroConnect noget til dig.

Se mere fra Microconnect

Andre kunder så også