img

Microconnect Optisk fiberkabel

LC LC Duplex Multimodus 50/125

  • Lagerstatus: Findes på lager, klar til at blive sendt. 3 på lager
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010638880
  • Prod. varenr.
  • FIB440401P

Datablad

Generelt
Kontakttype venstre LC
Højre forbindelsestype LC
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptiktype Multimodus
Version OM4
Cladding 50/125
Polish left side UPC
Polish right side UPC
Type til venstrekontakt Han
Type til højrekontakt Han
Farve
Farve Violet
Mål og vægt
Længde 1 m
Service & Support
Service & Support 25 års garanti