img

Deltaco Optisk fiberkabel

LC SC Duplex Singlemodus 9/125

389 kr
  • Lagerstatus: Leveres inden for 2-4 dage.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010620980
  • Prod. varenr.
  • LCSC-20S

Produktinformation

Fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS1, duplex, single mode, 20m

Datablad

Generelt
Kontakttype venstre LC
Højre forbindelsestype SC
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptiktype Singlemodus
Version OS1
Cladding 9/125
Polish left side UPC
Polish right side UPC
Type til venstrekontakt Han
Type til højrekontakt Han
Farve
Farve Gul
Service & Support
Service & Support Begrænset livtidsgaranti
Mål og vægt
Længde 20 m