Deltaco Optisk fiberkabel SC/UPC ST/UPC OM1 3m
Deltaco Optisk fiberkabel SC/UPC ST/UPC OM1 3m
Deltaco Optisk fiberkabel SC/UPC ST/UPC OM1 3m
Deltaco Optisk fiberkabel SC/UPC ST/UPC OM1 3m

Deltaco Optisk fiberkabel SC/UPC ST/UPC OM1 3m

229 kr.
Forsendelse fra 69 kr.

Længde: 3 m

Bestillingsvare (ikke på lager). Ukendt leveringstid.
Lignende produkter på lager
Deltaco varenummer FB-43
Dustin varenummer 5010093754

Datablad

  • Højre forbindelsestype
    SC/UPC
  • Venstre forbindelsestype
    ST/UPC
  • Diameter af kore / belægning
    62,5 / 125 my
  • Overensstemmelsesstandarder
    OM1
  • Længde
    3 m
Produktet mangler beskrivelse.

Specifikationer Optisk fiberkabel

Overskrift

Fabrikant

Kabel

Teknologi
Fiberoptik
Fiberoptiktype
Multimodus
Venstre forbindelsestype
ST/UPC
Han/hun venstre forbindelse
Han
Antal af venstre forbindelser
2
Højre forbindelsestype
SC/UPC
Han/hun højre forbindelse
Han
Antal af højre forbindelser
2
Diameter af kore / belægning
62,5 / 125 my
Overensstemmelsesstandarder
OM1

Mål og vægt

Længde
3 m
Der er ikke noget tilbehør til dette produkt.

Dokumenter Optisk fiberkabel

Andre kunder så også