img

Deltaco Optisk fiberkabel

LC ST Duplex Multimodus 62,5/125

259 kr
  • Lagerstatus: Leveres inden for 2-4 dage.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010086911
  • Prod. varenr.
  • LCST-10M

Datablad

Generelt
Kontakttype venstre LC
Højre forbindelsestype ST
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptiktype Multimodus
Version OM1
Cladding 62,5/125
Polish left side PC
Polish right side PC
Type til venstrekontakt Han
Type til højrekontakt Han
Farve
Farve Orange
Service & Support
Service & Support Begrænset livtidsgaranti
Mål og vægt
Længde 10 m