Grundet forlængelsen af covid-19-restriktionerne i Danmark vil vores transportpartner Bring kun være i stand til at udføre ét leveringsforsøg.
Sørg derfor venligst for at leverancen kan modtages på leveringsadressen. Leverancer, der ikke kan leveres, returneres til Dustin.

img

Deltaco Optisk fiberkabel

LC/UPC LC/UPC OS2 5m

  • Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010076851
  • Prod. varenr.
  • LCLC-5S

Datablad

Overskrift
Fabrikant Deltaco
Kabel
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Singlemodus
Venstre forbindelsestype LC/UPC
Han/hun venstre forbindelse Han
Antal af venstre forbindelser 2
Højre forbindelsestype LC/UPC
Han/hun højre forbindelse Han
Antal af højre forbindelser 2
Diameter af kore / belægning 9 / 125 micron
Overensstemmelsesstandarder OS2
Mål og vægt
Længde 5 m