Bestil senest d. 19/12 for levering inden jul. Gælder varer på lager.

img
img
img
img
img

Netgear ProSafe AGM732F

1 819 kr Ekskl. moms
  • Lagerstatus: Leveres inden for 2-4 dage.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010068750
  • Prod. varenr.
  • AGM732F

Produktinformation

The ProSAFE GBIC Module is a LC duplex connector and meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot.

Datablad

Overskrift
Producent NETGEAR
Antal pakker 1
Model AGM732F
Produktserie NETGEAR ProSafe
Ekspansion / Konnektivitet
Tilslutninger 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single mode
Generelt
Formfaktor Indstiksmodul
Netværkstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver module
Netværk og Kommunikation
Tilslutningsteknologi Kabling
Dataforbindelsesprotokol Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed 1000 Mbps
Network & Communication
Data Link Protocol Gigabit Ethernet
Netværk
Kabeltype Ethernet 1000Base-LX
General
Form Factor Plug-in module