img
img

D-Link DEM 311GT

D-Link DEM-311GT SX Mini GBIC

  • Lagerstatus: Forventet på lager: 30-03-2017
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010051086
  • Prod. varenr.
  • DEM-311GT

Produktinformation

D-Link DEM-311GT SX Mini GBIC

Datablad

Overskrift
Producent D-Link
Pakket kvantitet 1
Model 311GT
Produktserie D-Link DEM
Netværk og Kommunikation
Tilslutningsteknologi Kabling
Dataforbindelsesprotokol Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed 1000 Mbps
Network & Communication
Data Link Protocol Gigabit Ethernet
Ekspansion / Konnektivitet
Tilslutninger 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Generelt
Formfaktor Indstiksmodul
Netværkstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver module
Netværk
Kabeltype Ethernet 1000Base-SX
General
Form Factor Plug-in module