img
img

D-Link DEM 311GT

D-Link DEM-311GT SX Mini GBIC

360 kr
  • Lagerstatus: Leveres inden for 2-4 dage.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010051086
  • Prod. varenr.
  • DEM-311GT

Produktinformation

D-Link DEM-311GT SX Mini GBIC

Datablad

Overskrift
Producent D-Link
Antal pakker 1
Model 311GT
Produktserie D-Link DEM
Generelt
Netværk / Formfaktor Indstiksmodul
Netværk / Type SFP (mini-GBIC) transceiver modul
General
Device Type SFP (mini-GBIC) transceiver module
Form Factor Plug-in module
Expansion / Connectivity
Interfaces 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Netværk og Kommunikation
Tilslutningsteknologi Kabling
Dataforbindelsesprotokol Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed 1000 Mbps
Network & Communication
Data Link Protocol Gigabit Ethernet
Netværk
Kabeltype Ethernet 1000Base-SX