D-Link DEM 310GT Gigabit Ethernet
D-Link DEM 310GT Gigabit Ethernet
D-Link DEM 310GT Gigabit Ethernet
D-Link DEM 310GT Gigabit Ethernet

D-LinkDEM 310GTGigabit Ethernet

679 kr.
Forsendelse fra 69 kr.
Kan sendes inden for 48 timer
D-Link varenummer DEM-310GT
Dustin varenummer 5010051083

Datablad

  • Fabrikant
  • Netværkskabeltype
    SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Dataforbindelsesprotokol
    Gigabit Ethernet
  • Kompatible åbninger
    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Venstre forbindelsestype
    LC
Produktet mangler beskrivelse.

Specifikationer DEM 310GT

Generelt

Fabrikant
Produktlinje
D-Link DEM
Model
310GT
Antal pakker
1
Netværkskabeltype
SFP (mini-GBIC) transceiver modul

Kabel

Venstre forbindelsestype
LC

SFP-modul

Model
Indstiksmodul
Kompatible åbninger
1 x SFP (mini-GBIC)
Forbindelsesteknologi
Kabling
Kabeltype
Ethernet 1000Base-LX
Maks. overføringsafstand
10,000 m

Netværk

Dataforbindelsesprotokol
Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed
1 Gbps
Optisk bølgelængde
1310 nm

Hardwarespecifikation

Interface
1 x Ethernet 1000Base-LX - LC x 2
Der er ikke noget tilbehør til dette produkt.

Andre kunder så også