Øvrigt tilbehør switche

Filter

kr
kr
Delock USB-C console cable RJ45 2m. USB Type-C RJ45 Sort

Delock

USB-C console cable RJ45 2m. USB Type-C RJ45 Sort

Varenummer 5011201951 Prod. varenr. 63912
  • Kabellængde 2 m.
  • Stik 1 USB Type-C
  • Stik 2 RJ45
  • Produktfarve Sort
Bestillingsvare (ikke på lager)
205 kr.Ekskl. moms
Dell 10GBase-kabel til direkte påsætning 2m. SFP+ SFP+

Dell

10GBase-kabel til direkte påsætning 2m. SFP+ SFP+

Varenummer 5011069462 Prod. varenr. 470-ABPS
  • Stik 1 SFP+
  • Stik 2 SFP+
  • Produktfarve Sort
Bestillingsvare (ikke på lager)
295 kr.Ekskl. moms
Cisco SFP28 Passive Copper Cable 3m. SFP28 SFP28

Cisco

SFP28 Passive Copper Cable 3m. SFP28 SFP28

Varenummer 5011078031 Prod. varenr. SFP-H25G-CU3M=
  • Stik 1 SFP28
  • Stik 2 SFP28
  • Produktfarve Sort
48 timer
795 kr.Ekskl. moms
Aruba 10G SFP+ DAC 1M 1m. SFP+ SFP+

Aruba

10G SFP+ DAC 1M 1m. SFP+ SFP+

Varenummer 5011078781 Prod. varenr. J9281D
  • Stik 1 SFP+
  • Stik 2 SFP+
  • Produktfarve Sort
48 timer
845 kr.Ekskl. moms
Direktronik Cable USB-C/USB-A - Gigabit LAN RJ-45 7.5m

Direktronik

Cable USB-C/USB-A - Gigabit LAN RJ-45 7.5m

Varenummer 5020005793 Prod. varenr. 20118537
    Bestillingsvare (ikke på lager)
    Nyhed
    295 kr.Ekskl. moms
    Huawei Direkte påsætning-kabel

    Huawei

    Direkte påsætning-kabel

    Varenummer 5011081448 Prod. varenr. 02310QPR
      Bestillingsvare (ikke på lager)
      235 kr.Ekskl. moms
      Cisco Stacking-kabel

      Cisco

      Stacking-kabel

      Varenummer 5011063087 Prod. varenr. MA-CBL-40G-3M
        Bestillingsvare (ikke på lager)
        1.895 kr.Ekskl. moms
        Cisco SFP (mini-GBIC) transceiver modul

        Cisco

        SFP (mini-GBIC) transceiver modul

        Varenummer 5010801293 Prod. varenr. GLC-SX-MMD
        • Grænsefladetype SFP
        • SFP modtagertype Fiberoptisk
        • Fiber optisk strømstik LC
        • Multitilstand fiber (MMF) understøttet Ja
        48 timer
        4.795 kr.Ekskl. moms
        Cisco Netværkskabel

        Cisco

        Netværkskabel

        Varenummer 5010801243 Prod. varenr. CAB-CONSOLE-RJ45
          Bestillingsvare (ikke på lager)
          995 kr.Ekskl. moms
          Cisco Catalyst IE3300 Rugged Series

          Cisco

          Catalyst IE3300 Rugged Series

          Varenummer 5011242407 Prod. varenr. IEM-3300-8S=
          • Ethernet-grænsefladetype Gigabit Ethernet
          • Ethernet LAN-datahastigheder 100, 1000 Mbit/s
          48 timer
          12.995 kr.Ekskl. moms
          Cisco Passive Copper Cable 1m. SFP28 SFP28

          Cisco

          Passive Copper Cable 1m. SFP28 SFP28

          Varenummer 5011078032 Prod. varenr. SFP-H25G-CU1M=
          • Stik 1 SFP28
          • Stik 2 SFP28
          48 timer
          795 kr.Ekskl. moms
          Cisco Netværksstablingsmodul 0.5m. SFP SFP

          Cisco

          Netværksstablingsmodul 0.5m. SFP SFP

          Varenummer 5011149591 Prod. varenr. C9200-STACK-KIT=
          • Stik 1 SFP
          • Stik 2 SFP
          • Produktfarve Grå, Sort
          Bestillingsvare (ikke på lager)
          6.195 kr.Ekskl. moms
          Delock Waterproof RJ45 Coupling IP68 RJ-45 RJ-45 Cat6 0.25m. Blå Sort

          Delock

          Waterproof RJ45 Coupling IP68 RJ-45 RJ-45 Cat6 0.25m. Blå Sort

          Varenummer 5011281400 Prod. varenr. 66808
          • Stik 1 RJ-45
          • Stik 2 RJ-45
          • Standard for kabler Cat6
          • Kabelafskærmning SF/UTP (S-FTP)
          Bestillingsvare (ikke på lager)
          205 kr.Ekskl. moms
          Moxa 48VDC DIN Power Supply

          Moxa

          48VDC DIN Power Supply

          Varenummer 5011143218 Prod. varenr. DR-75-48
            Bestillingsvare (ikke på lager)
            495 kr.Ekskl. moms
            HPE SFP+ DAC 1M

            HPE

            SFP+ DAC 1M

            Varenummer 5010316196 Prod. varenr. J9281B
              48 timer
              745 kr.Ekskl. moms
              Dell Twinaksial kabel

              Dell

              Twinaksial kabel

              Varenummer 5010755905 Prod. varenr. 470-13573
                1-2 uger fra bestillingsdato
                159 kr.Ekskl. moms
                Cisco Meraki stacking-kabel

                Cisco

                Meraki stacking-kabel

                Varenummer 5011007068 Prod. varenr. MA-CBL-40G-1M
                  Bestillingsvare (ikke på lager)
                  1.245 kr.Ekskl. moms
                  Cisco Stacking-kabel 1m.

                  Cisco

                  Stacking-kabel 1m.

                  Varenummer 5011148203 Prod. varenr. STACK-T4-1M=
                  • Produktfarve Grå, Sort
                  48 timer
                  1.445 kr.Ekskl. moms

                  Viser 18 af 238 produkter