Direktronik Fiber cable LC-LC Singlemode 9/125 7MM Duplex 50M

Direktronik Fiber cable LC-LC Singlemode 9/125 7MM Duplex 50M 

595 kr.
Forsendelse fra 69 kr.
Kan sendes omgående (3 på lager)
Direktronik varenummer 117-1768
Dustin varenummer 5011313605
Produktet mangler beskrivelse.
Direktronik

Direktronik

Vi tilbyder et bredt udvalg af produkter fra DirekTronik. Udforsk vores sortiment og find produkter af høj kvalitet, der passer til dine behov

Se mere fra Direktronik
Produktet mangler specifikationer.
Der er ikke noget tilbehør til dette produkt.

Dokumenter Fiber cable LC-LC Singlemode 9/125 7MM Duplex 50M

Andre kunder så også