Direktronik Optisk fiberkabel LC/UPC LC/UPC OS2 1m

DirektronikOptisk fiberkabelLC/UPC LC/UPC OS2 1m

229 kr.
Forsendelse fra 69 kr.
Bestillingsvare (ikke på lager). Ukendt leveringstid.
Lignende produkter på lager
Direktronik varenummer 117-0441
Dustin varenummer 5010674605

Datablad

  • Højre forbindelsestype
    LC/UPC
  • Venstre forbindelsestype
    LC/UPC
  • Diameter af kore / belægning
    9 / 125 micron
  • Overensstemmelsesstandarder
    OS2
  • Længde
    1 m
Produktet mangler beskrivelse.

Specifikationer Optisk fiberkabel

Overskrift

Fabrikant

Kabel

Teknologi
Fiberoptik
Fiberoptiktype
Singlemodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Venstre forbindelsestype
LC/UPC
Han/hun venstre forbindelse
Han
Antal af venstre forbindelser
2
Højre forbindelsestype
LC/UPC
Han/hun højre forbindelse
Han
Antal af højre forbindelser
2
Diameter af kore / belægning
9 / 125 micron
Overensstemmelsesstandarder
OS2
Antal fiber
2

Diverse

Farve
Gul

Mål og vægt

Længde
1 m

Service & Support

Type
1 års garanti
Der er ikke noget tilbehør til dette produkt.

Andre kunder så også