Direktronik Optisk fiberkabel SC/UPC SC/UPC OM3 20m

DirektronikOptisk fiberkabelSC/UPC SC/UPC OM3 20m

489 kr.
Forsendelse fra 69 kr.
Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
Lignende produkter på lager
Direktronik varenummer 117-1420
Dustin varenummer 5010674166

Datablad

  • Højre forbindelsestype
    SC/UPC
  • Venstre forbindelsestype
    SC/UPC
  • Diameter af kore / belægning
    50 / 125 my
  • Overensstemmelsesstandarder
    OM3
  • Længde
    20 m
Produktet mangler beskrivelse.

Specifikationer Optisk fiberkabel

Overskrift

Fabrikant

Kabel

Teknologi
Fiberoptik
Fiberoptiktype
Multimodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Venstre forbindelsestype
SC/UPC
Han/hun venstre forbindelse
Han
Antal af venstre forbindelser
2
Højre forbindelsestype
SC/UPC
Han/hun højre forbindelse
Han
Antal af højre forbindelser
2
Diameter af kore / belægning
50 / 125 my
Overensstemmelsesstandarder
OM3
Antal fiber
2

Diverse

Farve
Blå

Mål og vægt

Længde
20 m

Service & Support

Type
1 års garanti
Der er ikke noget tilbehør til dette produkt.