img

Direktronik Optisk fiberkabel

ST ST Duplex Multimodus 62,5/125

  • Lagerstatus: Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 86 kr
  • Varenummer
  • 5010674036
  • Prod. varenr.
  • 17-0202

Datablad

Generelt
Kontakttype venstre ST
Kontakttype højre ST
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptiktype Multimodus
Version OM2
Cladding 62,5/125
Polish left side UPC
Polish right side UPC
Type til venstrekontakt Han
Type til højrekontakt Han
Farve
Farve Orange
Mål og vægt
Længde 2 m
Service & Support
Service og Support 25 års garanti