Bestil senest d. 17/12 for levering inden jul. For pallelevering dog senest d. 14/12. Gælder varer på lager.

Direktronik Netværkskabel

1 245 kr Ekskl. moms
  • Lagerstatus: Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010657120
  • Prod. varenr.
  • 17-0955

Datablad

Overskrift
Producent Direktronik
Generelt
Kompatible standarder OM3
Type til venstrekontakt Han
Kontakttype venstre MPO multi-mode
Type til højrekontakt Han
Kontakttype højre MPO multi-mode
Teknologi Fiberoptik
Netværkskabeltype Netværkskabel
Farve
Farve Turkis
Mål og vægt
Længde 2 m
Service & Support
Service og Support 1-års garanti