TP-Link MC111CS Fibermedieomformer RJ-45 SC enkelttilstand
TP-Link MC111CS Fibermedieomformer RJ-45 SC enkelttilstand
TP-Link MC111CS Fibermedieomformer RJ-45 SC enkelttilstand
TP-Link MC111CS Fibermedieomformer RJ-45 SC enkelttilstand
TP-Link MC111CS Fibermedieomformer RJ-45 SC enkelttilstand
TP-Link MC111CS Fibermedieomformer RJ-45 SC enkelttilstand
TP-Link MC111CS Fibermedieomformer RJ-45 SC enkelttilstand
TP-Link MC111CS Fibermedieomformer RJ-45 SC enkelttilstand

TP-LinkMC111CSFibermedieomformer RJ-45 SC enkelttilstand

279 kr.
Forsendelse fra 69 kr.
Kan sendes inden for 48 timer
TP-Link varenummer MC111CS
Dustin varenummer 5010642671

Datablad

  • Type
    Fibermedieomformer
  • Dataforbindelsesprotokol
    Ethernet, Fast Ethernet
  • Dataoverførselshastighed
    100, 100,000 Mbps
  • Venstre forbindelsestype
    RJ-45
  • Højre forbindelsestype
    SC enkelttilstand
  • Maks. overføringsafstand
    20 km
Produktet mangler beskrivelse.

Specifikationer MC111CS

Generelt

Fabrikant
TP-LINK
Produktlinje
Model
MC111CS
Antal pakker
1
Type
Fibermedieomformer
Netværkskabeltype
Fibermedieomformer

Netværk

Dataforbindelsesprotokol
Ethernet, Fast Ethernet
Dataoverførselshastighed
100, 100,000 Mbps
Maks. overføringsafstand
20 km
Optisk bølgelængde
1550 (TX) / 1310 (RX) nm
Overensstemmelsesstandarder
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Venstre forbindelsestype
RJ-45
Højre forbindelsestype
SC enkelttilstand

Kabel

Venstre forbindelsestype
RJ-45
Højre forbindelsestype
SC enkelttilstand

Hardwarespecifikation

Model
Ekstern
Forbindelsesteknologi
Kabling
Kabeltype
Ethernet 100Base-FX, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 10Base-T
Venstre forbindelsesklemmetype
RJ-45
Højre forbindelsesklemmetype
SC enkelttilstand
Interface
1 x Ethernet 100Base-FX - SC single-mode, 1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 hun
Statusindikatorer
Dupleksmodus for port, Kollisionsstatus, Link/aktivitet, Strøm
Egenskaber
Auto-negotiation, Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), Datatransport, Fuld dupleksmodus, Halv dupleksmodus
Type
Ekstern strømforsyning
Overensstemmelsesstandarder
FCC
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. driftstemperatur
40 °C
Fugtighedsgrad ved brug
10 - 90%

SFP-modul

Model
Ekstern
Forbindelsesteknologi
Kabling
Kabeltype
Ethernet 100Base-FX, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 10Base-T
Maks. overføringsafstand
0.02 m
Egenskaber
Auto-negotiation, Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), Datatransport, Fuld dupleksmodus, Halv dupleksmodus
Overensstemmelsesstandarder
FCC, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Network

Link Protocol
Ethernet, Fast Ethernet

Dimensioner og vægt

Bredde
9.5 cm
Dybde
7.3 cm
Højde
2.7 cm
Der er ikke noget tilbehør til dette produkt.

Dokumenter MC111CS

PDF-dokument

Andre kunder så også