Tilbehør

Filter

kr
kr
m.
m.
Mikrotik S-RJ01

Mikrotik

S-RJ01

Varenummer 5011214097 Prod. varenr. S-RJ01
  • Ethernet-grænsefladetype Gigabit Ethernet
  • Ethernet LAN-datahastigheder 10, 100, 1000 Mbit/s
  • Ethernet LAN-porte (RJ-45) 1
3 på lager
225 kr.Ekskl. moms
Mikrotik S+RJ10

Mikrotik

S+RJ10

Varenummer 5011091064 Prod. varenr. S+RJ10
  • Grænsefladetype SFP+
  • Fiber optisk strømstik SFP+
  • Maksimal dataoverførselshastighed 10000 Mbit/s
2 på lager
495 kr.Ekskl. moms
Mikrotik QSFP28 100G Direct Attach Cable 1m. QSFP+ to QSFP+ / QSFP28 to QSFP28 QSFP+ to QSFP+ / QSFP28 to QSFP28

Mikrotik

QSFP28 100G Direct Attach Cable 1m. QSFP+ to QSFP+ / QSFP28 to QSFP28 QSFP+ to QSFP+ / QSFP28 to QSFP28

Varenummer 5011363949 Prod. varenr. XQ+DA0001
  • Stik 1 QSFP+ to QSFP+ / QSFP28 to QSFP28
  • Stik 2 QSFP+ to QSFP+ / QSFP28 to QSFP28
  • Produktfarve Sort
48 timer
295 kr.Ekskl. moms
Mikrotik 10GBase-kabel til direkte påsætning 5m. SFP+ SFP+

Mikrotik

10GBase-kabel til direkte påsætning 5m. SFP+ SFP+

Varenummer 5011216214 Prod. varenr. S+AO0005
  • Stik 1 SFP+
  • Stik 2 SFP+
  • Produktfarve Orange
48 timer
395 kr.Ekskl. moms
Mikrotik DAC SFP/SFP+/SFP28 1M 1m. SFP/SFP+/SFP28 SFP/SFP+/SFP28

Mikrotik

DAC SFP/SFP+/SFP28 1M 1m. SFP/SFP+/SFP28 SFP/SFP+/SFP28

Varenummer 5011233485 Prod. varenr. XS+DA0001
  • Stik 1 SFP/SFP+/SFP28
  • Stik 2 SFP/SFP+/SFP28
  • Produktfarve Sort
1 på lager
215 kr.Ekskl. moms
Mikrotik 48Pow 48V 1.46A

Mikrotik

48Pow 48V 1.46A

Varenummer 5010789298 Prod. varenr. 48POW
    Bestillingsvare (ikke på lager)
    125 kr.Ekskl. moms
    Mikrotik Gigabit Passive Ethernet Network Power Adapter 57V 0.8A 45.6W 45.6W

    Mikrotik

    Gigabit Passive Ethernet Network Power Adapter 57V 0.8A 45.6W 45.6W

    Varenummer 5011275351 Prod. varenr. MT48-570080-11DG
    • Udgangseffekt 45.6 W
    48 timer
    55 kr.Ekskl. moms
    Mikrotik Gigabit Passive Ethernet Network Power Adapter 48V 0.95A 45.6W 45.6W

    Mikrotik

    Gigabit Passive Ethernet Network Power Adapter 48V 0.95A 45.6W 45.6W

    Varenummer 5011275349 Prod. varenr. MT48-480095-11DG
    • Udgangseffekt 45.6 W
    Bestillingsvare (ikke på lager)
    85 kr.Ekskl. moms
    Mikrotik SFP+ DAC 3M 3m. SFP+ SFP+

    Mikrotik

    SFP+ DAC 3M 3m. SFP+ SFP+

    Varenummer 5011070272 Prod. varenr. S+DA0003
    • Stik 1 SFP+
    • Stik 2 SFP+
    • Produktfarve Sort
    Bestillingsvare (ikke på lager)
    255 kr.Ekskl. moms
    Mikrotik 48V/2A 96W Power Supply with power cord 96W

    Mikrotik

    48V/2A 96W Power Supply with power cord 96W

    Varenummer 5011277922 Prod. varenr. 48V2A96W
    • Udgangseffekt 96 W
    48 timer
    295 kr.Ekskl. moms
    Mikrotik S-3553LC20D

    Mikrotik

    S-3553LC20D

    Varenummer 5011167482 Prod. varenr. S-3553LC20D
    • Grænsefladetype SFP
    • Fiber optisk strømstik LC
    • Maksimal dataoverførselshastighed 1250 Mbit/s
    72 på lager
    545 kr.Ekskl. moms
    Mikrotik S+85DLC03D

    Mikrotik

    S+85DLC03D

    Varenummer 5011199999 Prod. varenr. S+85DLC03D
    • Grænsefladetype SFP+
    • SFP modtagertype Fiberoptisk
    • Fiber optisk strømstik LC
    • Multitilstand fiber (MMF) understøttet Ja
    48 timer
    445 kr.Ekskl. moms
    Mikrotik DAC SFP/SFP+/SFP28 1M 3m. SFP/SFP+/SFP28 SFP/SFP+/SFP28

    Mikrotik

    DAC SFP/SFP+/SFP28 1M 3m. SFP/SFP+/SFP28 SFP/SFP+/SFP28

    Varenummer 5011216213 Prod. varenr. XS+DA0003
    • Stik 1 SFP/SFP+/SFP28
    • Stik 2 SFP/SFP+/SFP28
    • Produktfarve Sort
    48 timer
    295 kr.Ekskl. moms
    Mikrotik RJ45 IP67 Surge Protector

    Mikrotik

    RJ45 IP67 Surge Protector

    Varenummer 5011268491 Prod. varenr. GESP
      48 timer
      205 kr.Ekskl. moms
      Mikrotik S-4554LC80D

      Mikrotik

      S-4554LC80D

      Varenummer 5011324493 Prod. varenr. S-4554LC80D
        Bestillingsvare (ikke på lager)
        695 kr.Ekskl. moms
        Mikrotik Mikrotik XQ+31LC10D modul til netværksmodtager Fiberoptisk 100000 Mbit/s QSFP28 1309 nm

        Mikrotik

        Mikrotik XQ+31LC10D modul til netværksmodtager Fiberoptisk 100000 Mbit/s QSFP28 1309 nm

        Varenummer 5011335157 Prod. varenr. XQ+31LC10D
        • Grænsefladetype QSFP28
        • SFP modtagertype Fiberoptisk
        • Fiber optisk strømstik LC (UPC)
        • Multitilstand fiber (MMF) understøttet Ingen
        Bestillingsvare (ikke på lager)
        2.495 kr.Ekskl. moms
        Mikrotik S-31DLC20D

        Mikrotik

        S-31DLC20D

        Varenummer 5020004708 Prod. varenr. S-31DLC20D
        • Grænsefladetype SFP
        • Fiber optisk strømstik LC
        • Maksimal dataoverførselshastighed 1250 Mbit/s
        Bestillingsvare (ikke på lager)
        175 kr.Ekskl. moms
        Mikrotik Xq+cm0000-xs+ 100G Qsfp28 To 25G Sfp28 Adapter

        Mikrotik

        Xq+cm0000-xs+ 100G Qsfp28 To 25G Sfp28 Adapter

        Varenummer 5020004711 Prod. varenr. XQ+CM0000-XS+
          Bestillingsvare (ikke på lager)
          495 kr.Ekskl. moms

          Viser 18 af 19 produkter