HPE Aruba Instant On Gigabit Ethernet

HPEAruba Instant OnGigabit Ethernet

395 kr.
Forsendelse fra 69 kr.
Kan sendes inden for 48 timer
HPE varenummer R9D16A
Dustin varenummer 5011276738

Datablad

  • Fabrikant
    Hewlett Packard Enterprise
  • Netværkskabeltype
    SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Dataforbindelsesprotokol
    Gigabit Ethernet
  • Venstre forbindelsestype
    LC multimodus
Produktet mangler beskrivelse.

Specifikationer Aruba Instant On

Generelt

Fabrikant
Hewlett Packard Enterprise
Produktlinje
HPE Aruba
Model
Instant On
Antal pakker
1
Netværkskabeltype
SFP (mini-GBIC) transceiver modul

Kabel

Venstre forbindelsestype
LC multimodus

SFP-modul

Model
Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi
Kabling
Kabeltype
Ethernet 1000Base-SX
Maks. overføringsafstand
500 m
Overensstemmelsesstandarder
OM2

Netværk

Dataforbindelsesprotokol
Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed
1 Gbps

Hardwarespecifikation

Farvekategori
Sølv
Interface
1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode

Dimensioner og vægt

Bredde
1.5 cm
Dybde
5.6 cm
Højde
1.3 cm
Vægt
20 g
Der er ikke noget tilbehør til dette produkt.