Aruba SFP LC MM

Aruba SFP LC MM 

1.145 kr.
Forsendelse fra 69 kr.
Kan sendes inden for 48 timer
Aruba varenummer J4858D
Dustin varenummer 5011071889

Datablad

  • Grænsefladetype
    SFP
  • SFP modtagertype
    Fiberoptisk
  • Fiber optisk strømstik
    LC
  • Multitilstand fiber (MMF) understøttet
    Ja
  • Maksimal dataoverførselshastighed
    1000 Mbit/s
Produktet mangler beskrivelse.

Specifikationer SFP LC MM

Overskrift

Fabrikant

Præstation

SFP modtagertype
Fiberoptisk
Maksimal dataoverførselshastighed
1000 Mbit/s
Grænsefladetype
SFP
Multitilstand fiber (MMF) understøttet
Ja
Fiber optisk strømstik
LC
SFP transceiver standard
SX
Maksimal overførselsafstand
500 m.
Fiberkanal porte
2

Funktioner

Kompatible produkter
Aruba 2930F

Vægt & størrelser

Bredde
55.9 mm
Dybde
12.7 mm
Højde
15.2 mm
Vægt
45 g

Logistik data

Harmoniseret systemkode (HS)
85369010
Der er ikke noget tilbehør til dette produkt.

Andre kunder så også