Grundet forlængelsen af covid-19-restriktionerne i Danmark vil vores transportpartner Bring kun være i stand til at udføre ét leveringsforsøg.
Sørg derfor venligst for at leverancen kan modtages på leveringsadressen. Leverancer, der ikke kan leveres, returneres til Dustin.

TP-Link MC100CM
TP-Link MC100CM
TP-Link MC100CM
TP-Link MC100CM

TP-Link MC100CM

205 kr.
Ekskl. moms
Forsendelse fra 69 kr.
Kan sendes omgående (3 på lager)
TP-Link varenummer MC100CM
Dustin varenummer 5011026419
Produktet mangler beskrivelse.

Specifikationer MC100CM

Generelt

Fabrikant
TP-LINK
Produktlinje
TP-Link
Model
MC100CM
Antal pakker
1
Netværkskabeltype
Fibermedieomformer

Kabel

Venstre forbindelsestype
RJ-45
Højre forbindelsestype
SC multimodus

SFP-modul

Model
Ekstern
Forbindelsesteknologi
Kabling
Kabeltype
Ethernet 100Base-FX; Ethernet 100Base-TX; Ethernet 10Base-T
Maks. overføringsafstand
2,000 m
Egenskaber
Auto-negotiation; Auto-uplink (auto MDI/MDI-X); Datatransport; Fuld dupleksmodus; Halv dupleksmodus
Overensstemmelsesstandarder
FCC, IEEE 802.3; IEEE 802.3u; IEEE 802.3x

Netværk

Dataforbindelsesprotokol
Ethernet; Fast Ethernet
Dataoverførselshastighed
0.1 Gbps
Optisk bølgelængde
1310 nm

Hardwarespecifikation

Interface
1 x Ethernet 100Base-FX - SC multi-mode; 1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 hun
Statusindikatorer
Dupleksmodus for port; Kollisionsstatus; Link/aktivitet; Strøm
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. driftstemperatur
40 °C
Fugtighedsgrad ved brug
10 - 90%

Dimensioner og vægt

Bredde
9.5 cm
Dybde
7.3 cm
Højde
2.7 cm
Der er ikke noget tilbehør til dette produkt.

Andre kunder så også