img

Direktronik SFP+ MM SR 850nm 10Gbps DDMI - Juniper SFP-10GE-SR

445 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010966085
  • Prod. varenr.
  • 33-4248-2493

Produktinformation

SFP fra Direktronik, der modsvarer Juniper SFP-10GE-SR

Datablad

Overskrift
Producent Direktronik
Service & Support
Service & Support 5 års garanti