img

Cisco SM-2GE-SFP-CU

Giver ekstra kobber- og optiske GbE-porte

7 095 kr 220 krpr. måned (Delbetaling 36 måneder)
  • Lagerstatus: Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010926579
  • Prod. varenr.
  • SM-2GE-SFP-CU=

Datablad

Producent
Cisco

Nøglefunktioner

  • Understøtter LC/LC duplex fiberoptiske kabler

Produktinformation

Dette Cisco SM-2GE-SFP-CU Servicemodul har 2 SFP-slots, som kan tilsluttes Cisco Integrated Services Routers Generation 2 (ISR G2) servicemodul-slots for at give ekstra kobber- og optiske Gigabit Ethernet-porte.

Datablad

Overskrift
Producent Cisco
Generelt
Netværk / Type Ekspansionsmodul
General
Device Type Expansion module - 2 ports
Form Factor Plug-in module
Netværk og Kommunikation
Tilslutningsteknologi Kabling
Dataforbindelsesprotokol GigE, Gigabit Ethernet
Network & Communication
Data Link Protocol Gigabit Ethernet
Networking / Features Cisco EnergyWise technology
Networking / Performance Throughput : 100 Mbps