img

Dell SFP+ transceiver modul

10 Gigabit Ethernet

1 595 kr Ekskl. moms
  • Lagerstatus: Afsendes inden for 48 timer
  • Forsendelse fra: 69 kr
Bemærk at dette produkt er en skaffevare. Produktet kan derfor ikke annulleres eller returneres, når du har bekræftet din bestilling. Du kan læse mere i vores handelsbetingelser under afsnit 7.
  • Varenummer
  • 5010802555
  • Prod. varenr.
  • 407-BBOU

Produktinformation

Dell SFP+ transceiveren leverer fibertilslutningsmuligheder for at udvide dit netværks rækkevidde. Denne hot-pluggable transceiver med SFP (Small Form Factor Pluggable) har et LC-dupleksstik.

Datablad

Fabrikant Dell
Produktlinje Dell
Antal pakker 1
Netværkskabeltype SFP+ transceiver modul
Model Indstiksmodul
Interface 1 x Ethernet 10GBase-SR
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype Ethernet 10GBase-SR
Maks. overføringsafstand 300 m
Dataforbindelsesprotokol 10 Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Optisk bølgelængde 850 nm