HPE X140 40 Gigabit Ethernet
HPE X140 40 Gigabit Ethernet
HPE X140 40 Gigabit Ethernet
HPE X140 40 Gigabit Ethernet

HPEX14040 Gigabit Ethernet

17.995 kr.
Forsendelse fra 69 kr.
Leasing fra 558 kr./mån. i 36 måneder
Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
Lignende produkter på lager
HPE varenummer JG325B
Dustin varenummer 5010790928

Datablad

  • Fabrikant
    Hewlett Packard Enterprise
  • Netværkskabeltype
    QSFP+ transceiver modul
  • Dataforbindelsesprotokol
    40 Gigabit Ethernet
  • Venstre forbindelsestype
    MPO
Produktet mangler beskrivelse.

Specifikationer X140

Generelt

Fabrikant
Hewlett Packard Enterprise
Produktlinje
Model
X140
Antal pakker
1
Netværkskabeltype
QSFP+ transceiver modul

Kabel

Venstre forbindelsestype
MPO

SFP-modul

Model
Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi
Kabling
Kabeltype
Ethernet 40GBASE-SR4

Netværk

Dataforbindelsesprotokol
40 Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed
40 Gbps

Hardwarespecifikation

Interface
1 x Ethernet 40GBASE-SR4 - MPO

Garanti

Type
1 års garanti
Service & Support
Begrænset garanti - forudgående komponentudskiftning - 1 år
Der er ikke noget tilbehør til dette produkt.

Andre kunder så også