img
img

HPE X140

12 495 kr Ekskl. moms 387 krpr. måned (Leasing 36 måneder)
  • Lagerstatus: Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010790928
  • Prod. varenr.
  • JG325B

Datablad

Overskrift
Producent HP
Pakket kvantitet 1
Model X140
Produktserie HPE
Netværk og Kommunikation
Tilslutningsteknologi Kabling
Dataforbindelsesprotokol 40 Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed 40000 Mbps
Network & Communication
Data Link Protocol 40 Gigabit Ethernet
Ekspansion / Konnektivitet
Tilslutninger 1 x Ethernet 40GBASE-SR4 - MPO
Service & Support
Service og Support 1-års garanti
Generelt
Formfaktor Indstiksmodul
Netværkstype QSFP+ transceiver modul
Enhedstype QSFP+ transceiver module
Netværk
Kabeltype Ethernet 40GBASE-SR4
General
Form Factor Plug-in module