img

HPE X124

12 495 kr Ekskl. moms 387 krpr. måned (Delbetaling 36 måneder)
  • Lagerstatus: Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010783858
  • Prod. varenr.
  • JD061A

Produktinformation

HP X124 is a small form-factor pluggable SFP Gigabit LH40 transceiver that provides a full duplex Gigabit solution up to 40km on a single-mode fiber.

Datablad

Overskrift
Producent HP
Pakket kvantitet 1
Model X124
Produktserie HPE
Netværk og Kommunikation
Tilslutningsteknologi Kabling
Dataforbindelsesprotokol Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed 1000 Mbps
Network & Communication
Data Link Protocol Gigabit Ethernet
Ekspansion / Konnektivitet
Tilslutninger 1 x Ethernet 1000Base-LH - LC
Generelt
Formfaktor Indstiksmodul
Netværkstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver module
Netværk
Kabeltype Ethernet 1000Base-LH
General
Form Factor Plug-in module