img

Dell SFP+ transceiver modul

4 395 kr 136 krpr. måned (Delbetaling 36 måneder)
  • Lagerstatus: Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010754533
  • Prod. varenr.
  • 407-11196

Produktinformation

Dell SFP+ transceiveren leverer fibertilslutningsmuligheder for at udvide dit netværks rækkevidde. Denne hot-pluggable transceiver med SFP (Small Form Factor Pluggable) har et LC-dupleksstik. Transceiveren i Dell-netværk 10GBase-LRM SFP+ giver 10 GbE tilslutningsmuligheder på op til 220 m.

Datablad

Overskrift
Producent Dell
Antal pakker 1
Produktserie Dell
Generelt
Netværk / Formfaktor Indstiksmodul
Netværk / Type SFP+ transceiver modul
General
Device Type SFP+ transceiver module
Form Factor Plug-in module
Expansion / Connectivity
Interfaces 1 x Ethernet 10GBase-LRM - LC multi-mode female x 2
Netværk og Kommunikation
Tilslutningsteknologi Kabling
Dataforbindelsesprotokol 10 Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed 10000 Mbps
Network & Communication
Data Link Protocol 10 Gigabit Ethernet
Netværk
Kabeltype Ethernet 10GBase-LRM