img

Dell SFP+ transceiver modul

2 895 kr Ekskl. moms 90 krpr. måned (Delbetaling 36 måneder)
  • Lagerstatus: Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010754533
  • Prod. varenr.
  • 407-11196

Produktinformation

Dell SFP+ transceiveren leverer fibertilslutningsmuligheder for at udvide dit netværks rækkevidde. Denne hot-pluggable transceiver med SFP (Small Form Factor Pluggable) har et LC-dupleksstik. Transceiveren i Dell-netværk 10GBase-LRM SFP+ giver 10 GbE tilslutningsmuligheder på op til 220 m.

Datablad

Overskrift
Producent Dell
Pakket kvantitet 1
Produktserie Dell
Netværk og Kommunikation
Tilslutningsteknologi Kabling
Dataforbindelsesprotokol 10 Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed 10000 Mbps
Network & Communication
Data Link Protocol 10 Gigabit Ethernet
Ekspansion / Konnektivitet
Tilslutninger 1 x Ethernet 10GBase-LRM - LC multi-mode female x 2
Generelt
Formfaktor Indstiksmodul
Netværkstype SFP+ transceiver modul
Enhedstype SFP+ transceiver module
Netværk
Kabeltype Ethernet 10GBase-LRM
General
Form Factor Plug-in module