Microconnect Netværkskabel

  • Lagerstatus: Leveres inden for 2-4 dage.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010736942
  • Prod. varenr.
  • FIB111001

Datablad

Overskrift
Producent EET Nordic
Pakket kvantitet 1
Mærke MicroConnect
Produktserie MicroConnect
Farve
Farve Yellow, Gul
Generelt
Kompatible standarder OS1
Type til venstrekontakt Han
Kontakttype venstre ST/PC single mode
Type til højrekontakt Han
Kontakttype højre ST/PC single mode
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Singlemodus
Netværkskabeltype Netværkskabel
Color
Color Yellow
Mål og vægt
Længde 1 m
Længde i meter 1 m
Service & Support
Service og Support 25 års garanti