Microconnect Patchkabel

  • Lagerstatus: Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010736938
  • Prod. varenr.
  • FIB121050

Datablad

Overskrift
Producent EET Nordic
Antal pakker 1
Mærke MicroConnect
Produktserie MicroConnect
Farve
Farve Yellow, Gul
Generelt
Kompatible standarder OS1
Type til venstrekontakt Han
Kontakttype venstre ST/PC single mode
Type til højrekontakt Han
Kontakttype højre SC/PC SingleMode
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Singlemodus
Netværkskabeltype Patchkabel
Color
Color Yellow
Mål og vægt
Længde 50 m
Længde i meter 50 m
Service & Support
Service og Support 25 års garanti