Microconnect Netværkskabel

  • Lagerstatus: Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010736760
  • Prod. varenr.
  • FIB471001

Datablad

Overskrift
Producent EET Nordic
Pakket kvantitet 1
Mærke MicroConnect
Produktserie MicroConnect
Generelt
Type til venstrekontakt Han
Kontakttype venstre LC/UPC multi-mode
Type til højrekontakt Han
Kontakttype højre E2000/UPC-MultiMode
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Netværkskabeltype Netværkskabel
Ekstra funktioner Halogen-free
Mål og vægt
Længde 1 m
Længde i meter 1 m
Service & Support
Service og Support 25 års garanti