Microconnect Netværkskabel

  • Lagerstatus: Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010736746
  • Prod. varenr.
  • FIB422002A

Datablad

Overskrift
Producent EET Nordic
Antal pakker 1
Mærke MicroConnect
Produktserie MicroConnect
Generelt
Kompatible standarder OM3
Type til venstrekontakt Han
Kontakttype venstre LC/PC multimodus
Type til højrekontakt Han
Kontakttype højre SC/PC MultiMode
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Netværkskabeltype Netværkskabel
Ekstra funktioner Halogen-free, booted , Component (Networking)
Mål og vægt
Længde 2 m
Længde i meter 2 m
Service & Support
Service og Support 25 års garanti