Microconnect Netværkskabel

  • Lagerstatus: Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010736723
  • Prod. varenr.
  • FIB441130

Datablad

Overskrift
Producent EET Nordic
Antal pakker 1
Mærke MicroConnect
Produktserie MicroConnect
Generelt
Kompatible standarder OS1
Type til venstrekontakt Han
Kontakttype venstre LC/PC singlemode
Type til højrekontakt Han
Kontakttype højre LC/PC-SingleMode
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Singlemodus
Netværkskabeltype Netværkskabel
Ekstra funktioner Halogen-free
Mål og vægt
Længde 130 m
Længde i meter 130 m
Service & Support
Service og Support 25 års garanti