img

Direktronik Optisk fiberkabel

LC LC Simplex Multimodus 50/125

  • Lagerstatus: Findes på lager, klar til at blive sendt. 2 på lager
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010674465
  • Prod. varenr.
  • 17-0602

Datablad

Generelt
Version OM2
Duplex/Simplex Simplex
Cladding 50/125
Type til venstrekontakt Han
Kontakttype venstre LC
Slibningstype venstre side UPC
Type til højrekontakt Han
Kontakttype højre LC
Slibningstype højre side UPC
Fiberoptiktype Multimodus
Farve
Farve Orange
Mål og vægt
Længde 1 m
Service & Support
Service og Support 25 års garanti