Direktronik Netværkskabel

MPO multi-mode Han MPO multi-mode Han Turkis OM3 10m

1 895 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010657122
  • Prod. varenr.
  • 17-0970

Datablad

Generelt
Kontakttype venstre MPO multi-mode
Type til venstrekontakt Han
Højre forbindelsestype MPO multi-mode
Type til højrekontakt Han
Kompatible standarder OM3
Teknologi Fiberoptik
Netværkskabeltype Netværkskabel
Farve
Farve Turkis
Service & Support
Service & Support 1-års garanti
Mål og vægt
Længde 10 m