img

Cisco 10GBASE XENPAK

46 495 kr Ekskl. moms 1 439 krpr. måned (Leasing 36 måneder)
  • Lagerstatus: Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 69 kr
Bemærk at dette produkt er en skaffevare. Produktet kan derfor ikke annulleres eller returneres, når du har bekræftet din bestilling. Du kan læse mere i vores handelsbetingelser under afsnit 7.
  • Varenummer
  • 5010645786
  • Prod. varenr.
  • XENPAK-10GB-ER+=

Produktinformation

Cisco 10GBASE XENPAK modules offer customers a wide variety of 10 Gigabit Ethernet connectivity options for data center, enterprise wiring closet, and service provider transport applications.

Datablad

Overskrift
Producent Cisco
Antal pakker 1
Model 10GBASE XENPAK
Produktserie Cisco
Netværk og Kommunikation
Tilslutningsteknologi Kabling
Dataforbindelsesprotokol 10 Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed 10000 Mbps
Netværksfunktioner Digital Optical Monitoring (DOM) support
Kompatible standarder IEEE 802.3ae
Network & Communication
Data Link Protocol 10 Gigabit Ethernet
Miljøparametre
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. driftstemperatur 40 °C
Ekspansion / Konnektivitet
Tilslutninger 1 x Ethernet 10GBase-ER - SC single mode x 2
Mål og vægt
Ydermål bredde 3.6 cm
Ydermål dybde 12.1 cm
Ydermål højde 1.8 cm
Generelt
Formfaktor Indstiksmodul
Netværkstype XENPAK transceiver modul
Enhedstype XENPAK transceiver module
Netværk
Kabeltype Ethernet 10GBase-ER
General
Form Factor Plug-in module