img
img
img

Netgear ProSafe AFM735

1 699 kr
  • Lagerstatus: Leveres inden for 2-4 dage.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010615781
  • Prod. varenr.
  • AFM735-10000S

Produktinformation

ProSAFE 100Base-FX SFP LC GBIC fits into standard SFP slots and drives Fast Ethernet up to 2 km distances with multimode fiber.

Datablad

Generel information
Garanti 5 år